ذهن جنایت سریالی پرونده شناسایی میانسال

ذهن: جنایت سریالی پرونده شناسایی میانسال میانسالی استان گیلان قاتل سریالی

سارق ۱۰۰ ماشین در شهرری دستگیر شد

رئیس کلانتری شهر ری از دستگیری سارقی که بیش از ۱۰۰ ماشین را به دزدی برده بود خبر داد. سارق ۱۰۰ ماشین در شهرری دستگیر شد عبارات مهم : ایرا..

ادامه مطلب

حکم موکلم فعلا نباید اجرا شود ، متهم پرونده ستایش قریشی هنوز زیر ۱۸ سال است

وکیل متهم پرونده خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه متهم متولد ۲۶ آذر ۷۸ هست، اگر مهرماه این حکم اجرا شود به این معنا است که حکم وی را زیر ۱۸سال اجرا کردند..

ادامه مطلب

حادثه فوت مادرجوان در بیمارستان در دست بررسی است

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی با اشاره به اینکه علت اتفاق فوت مادر بعد از وضع حمل در حال بررسی است گفت: عنوان در مرحله تحقیق واقع شده است است و ..

ادامه مطلب

دستگیری فردی که اقدام به راه اندازی پرچم داعش کرده بود

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان فارس از دستگیری فردی خبر داد که به راه اندازی پرچم گروه داعش در محل پل فسای شیراز اقدام کرده بود. دستگیری ف..

ادامه مطلب

قتل ووشوکار با ضربات چاقو

به گزارش ایسنا، مدیر هیأت ووشوی نهاوند با اعلام خبر این قتل، افزود: این اتفاق اول خرداد به دنبال درگیری خیابانی رخ داد که امید ظفری با ضربات چاقوی یک جوان نه..

ادامه مطلب

بازداشت زن فالگیر در بم

یک زن شیاد که در اینترنت بافال گرفتن و رمالی اقدام به 20 کلاهبرداری کرده بود، دستگیر شد. بازداشت زن فالگیر در بم عبارات مهم : بازداشت ..

ادامه مطلب

عکس + اعترافات هولناک مردی که تاکنون ۷ زن گیلانی را مثله کرده

17 اردیبهشت سال گذشته، زمانی که بخش‌هایی از جسد یک زن میانسال داخل رودخانه شهرستان «سیاهکل» پیداشد، هرگز تصور نمی‌شد که این زن میانسال یکی از قربانیا..

ادامه مطلب