ذهن جنایت سریالی پرونده شناسایی میانسال

ذهن: جنایت سریالی پرونده شناسایی میانسال میانسالی استان گیلان قاتل سریالی

در هر توافقنامه صلحی قدس پایتخت اسرائیل باقی می‌ماند / نتانیاهو

نخست وزیر رژیم صهیونیستی مدعی شد، قدس اشغالی در هر توافقنامه صلحی پایتخت اسرائیل باقی خواهد ماند.  نتانیاهو: در هر توافقنامه صلحی قدس پایتخ..

ادامه مطلب

راجع به تخلف هوایی قطر مدرک داریم / امارات

به دنبال تکذیب قطر، مدیر شرکت هواپیمایی امارات اعلام کرد، ابوظبی اسناد و مدارکی راجع به رهگیری هواپیمای مسافربری خود به وسیله جنگنده‌های دوحه در اختیار دا..

ادامه مطلب

حد خودتان را بدانید! / واکنش شدید اردوغان به بیانات وزیر خارجه امارات

اردوغان در تصویر العمل به بازانتشار توئیتی از سوی وزیرخارجه امارات علیه فرماندار عثمانی در مدینه گفت: حد خودتان را بدانید. واکنش شدید ارد..

ادامه مطلب

کره شمالی با آتش و خشمی رو به رو می‌شود که نظیر نداشته است / ترامپ

رئیس‌جمهور آمریکا به کره شمالی هشدار داد چنانچه به تهدیداتش علیه آمریکا ادامه دهد با «آتش و خشمی» رو به رو می‌شود که در دنیا نظیر نداشته است. ..

ادامه مطلب

طرح «اوباماکر» لغو نشود، کمک های مالی را قطع می کنم / ترامپ به اعضای کنگره

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مدیر جمهور آمریکا با نشانه تصویب لایحه نظام درمانی تازه در آمریکا، شرکت های بیمه و اعضای کنگره را ترساندن کرد. تر..

ادامه مطلب

ترامپ دروغ می‌گوید / رئیس سابق اف‌بی‌آی

جیمز کومی، مدیر سابق پلیس فدرال آمریکا، اف‌بی‌آی، در ادای توضیحاتی در کنگره آمریکا، دونالد ترامپ مدیر جمهور آمریکا را به “دروغ‌گویی” متهم کرد. ..

ادامه مطلب

عکس) + رئیس جمهور فرانسه شعار ترامپ را مسخره کرد (

با خروج رسمی آمریکا از پیمان محیط زیستی پاریس، مدیر جمهور فرانسه هم به این اقدام ترامپ تصویر العمل نشان داد. رئیس جمهور فرانسه شعار ترامپ را مسخر..

ادامه مطلب

اگر گفتید covfefe یعنی چی؟ / ترامپ

دونالد ترامپ مدیر جمهوری آمریکا بامداد امروز به وقت واشنگتن بعد از آنکه آخرین توییت خود را که به علت ناقص و غلط بودن مورد تمسخر واقع شده است بود، پاک کر..

ادامه مطلب

ممنوعیت برگزاری همه پرسی بازگشت اعدام ترکیه در خاک اتریش / اتریش

آلمان نیز موضع مشابهی اتخاذ کرده هست. سخنگوی قوه مجریه آلمان گفته بود که کشورش به ترکیه اجازه نخواهد داد تا همه‌پرسی راجع به اعدام را در آلمان برگزار کند. ..

ادامه مطلب