ذهن جنایت سریالی پرونده شناسایی میانسال

ذهن: جنایت سریالی پرونده شناسایی میانسال میانسالی استان گیلان قاتل سریالی

آیا مردم واقعا مستحق این همه گرانی در حوزه ارز، سکه و ماشین هستند؟ / دادستان عمومی و انقلاب تهران

. دادستان عمومی و انقلاب پایتخت کشور عزیزمان ایران با انتقاد شدید از مسئولان گفت: استاندارد، تعزیرات، اتحادیه ها و وزارت صنعت و ده ها دستگاه دیگر وجود دارند ولی ..

ادامه مطلب

تکذیب کسری بودجه ۸ میلیارد دلاری کشور عزیزمان ایران

رییس شرکت برنامه و بودجه با تکذیب خبر کسری بودجه ۸ میلیارد دلاری کشور عزیزمان ایران در سال گذشته گفت: در سال ۹۶ حدود ۲۶ هزار میلیارد تومان عدم تحقق منا..

ادامه مطلب

سقوط تقاضا جهت طلا به پایین‌ترین رکورد هشت ساله

شورای جهانی طلا اعلام کرد تقاضای جهانی جهت طلا هفت درصد در سال ۲۰۱۷ کم کردن یافت و به ۴۰۷۱ تن رسید که پایین‌ترین رکورد از سال ۲۰۰۹ بود. سقوط ..

ادامه مطلب

تخم‌مرغ وارداتی تا کی ارزان است؟

طبق مصوبه هیات وزیران قرار است که حقوق ورودی تخم‌مرغ خوراکی تا تاریخ ۲۹ اسفندماه امسال به میزان پنج درصد باشد.  تخم مرغ وارداتی تا کی ارزان ا..

ادامه مطلب

۵ صورت سرنوشت‌ساز بازار نفت در سال ۲۰۱۸

آیا عربستان سعودی و روسیه همچنان سلطه خود بر تولید را حفظ خواهند کرد یا با زیاد کردن تولید شیر آمریکا به زانو درخواهند آمد؟ آیا ممکن است فروپاشی اقتصاد..

ادامه مطلب

جهش قیمت مسکن منتفی است

کارشناس مسکن با تاکید بر اینکه جهش قیمت مسکن در کشور منتفی است گفت: یکی از کارها مناسب در جهت نوسازی بافت‌های فرسوده ورود انبوه‌سازان به این بخش بوده است ..

ادامه مطلب

سکه و دلار صعودی شد

در بازار امروز – سه شنبه – سکه تمام طرح تازه و دلار آمریکا در شیب صعودی قرار گرفته است و به ترتیب یک میلیون و ۳۹۴ هزار تومان و ۴۱۹۵ تومان فروخته..

ادامه مطلب

دلار ۴۰۰۰ تومانی نیست ، تحولات ۶ ماهه شاخص‌های اقتصادی

گر چه تغییرات شاخص های کلان اقتصادی در نیمه اول امسال بیانگر آن است که بیشترین نوسان به برگشتی‌های سفته و برات تخصیص داده شده است دارد ولی آخر این دوره ..

ادامه مطلب

بازار اجاره‌بها باید قیمت معقولی داشته باشد / یک عضو کمیسیون عمران

نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس شورای اسلامی گفت: بازار اجاره‌بها باید قیمت معقولی داشته باشد و دولت برنامه‌­ریزی کند تا قیمت اجار­ه‌بها بالاتر از قیمت ..

ادامه مطلب

مالک علی‌بابا یک شبه ۲.۸میلیارد دلار ثروتمندتر شد

بلومبرگ نوشت:ثروت خالص «جک ما»، موسس هولدینگ علی بابا با بالاتر رفتن آینده نگری رشد فروش این شرکت از تخمین تحلیلگران -علی رغم اقتصاد رو به افول چین- یک..

ادامه مطلب