ذهن جنایت سریالی پرونده شناسایی میانسال

ذهن: جنایت سریالی پرونده شناسایی میانسال میانسالی استان گیلان قاتل سریالی

سوالات در پایتخت کشور عزیزمان ایران نه، در یکی از استان‌ها لو رفته! ،

این سوالات به هیچ وجه از شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران لو نرفته و علت آن هم خیلی روشن هست، لیکن ما روی برگه‌های امتحان نهایی بکگراند زده بودیم.  ..

ادامه مطلب

شیوع نگهداری از ایگونا و آفتاب‌پرست بین تهرانی‌ها

رئیس اداره محیط زیست شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران با اشاره به مضعلات زیست‌محیطی شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: یکی از مهمترین معضلات ما گرایش م..

ادامه مطلب

اشتغال فراگیر از اردیبهشت ماه سال آینده خیز می گیرد / ربیعی

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از خیز بزرگ اجرای طرح اشتغال فراگیر از اردیبهشت ماه سال 97 خبر داد و گفت که نتیجه های این طرح در سال آینده به خوبی قاب..

ادامه مطلب

بدون خبر رسان تلگرام چه باید کرد؟

اگر چه این روزها کمتر حرف از فیلترینگ یا مسدود شدن خبر رسان تلگرام می‌شود، ولی به علت تجربه‌های پشت سرگذاشته، اختلال سراسری این پیام‌رسان در ابتدا ذهن‌ها ..

ادامه مطلب

100 در صد عوارض ایمنی به حساب شرکت آتش‌نشانی واریز می‌شود / با تصویب شورای شهر تهران

سخنگوی شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران در خصوص تبصره‌های مصوب جلسه امروز شورای شهر توضیحاتی ارائه کرد و گفت: در جلسه امروز شورای شهر بحث تصویب سقف د..

ادامه مطلب

توضیح معاون شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران به عنوان کارمندان مازاد مترو و مناظره با قالیباف

به گزارش ایسنا، محسن پورسیدآقایی ظهر امروز در حاشیه جلسه شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران با حضور در جمع خبرنگاران با بیان اینکه در حوزه حمل و نقل با کمبود..

ادامه مطلب

از فردا منتظر باران باشید

مدیر کل پیش‌بینی و هشدارسریع شرکت هواشناسی از تقویت سامانه بارشی ازفردا (۸ آبان ماه) خبر داد و گفت: در استان‌های کردستان، کرمانشاه، مناطقی از همدان، زنجا..

ادامه مطلب

تامین 76 درصد آب مورد نیاز از منابع سطحی ، مصرف آب تابستان امسال در پایتخت کشور عزیزمان ایران رکورد زد

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران، گفت: در تابستان امسال به علت زیاد کردن گرمای هوا در پایتخت، شهروندان تهرانی با مصرف سه میلیون و 425 هزار مترمکع..

ادامه مطلب

ادامه مشورت جهت بازشماری آرای بعضی از صندوق‌های پایتخت کشور عزیزمان ایران ، تایید انتخابات شورای شهر آبادان

سخنگوی هیات مرکزی نظارت بر انتخابات شوراها در کل کشور از تایید انتخابات در آبادان خبر داد و گفت که جهت بازشماری آرا در تعدادی از صندوق‌های پایتخت کش..

ادامه مطلب

چگونگی شکایت از تخلفات موسسات مالی ، قوه‌قضاییه به ماجرای موسسات مالی و اعتباری ورود کرد

رییس قوه قضاییه بخشنامه چگونگی پیگیری به شکایات علیه شرکت‌های تعاونی اعتبار و مؤسسات مالی و اعتباری را ابلاغ کرد.  قوه قضاییه به ماجرای موسس..

ادامه مطلب