ذهن جنایت سریالی پرونده شناسایی میانسال

ذهن: جنایت سریالی پرونده شناسایی میانسال میانسالی استان گیلان قاتل سریالی

اگر گفتید covfefe یعنی چی؟ / ترامپ

دونالد ترامپ مدیر جمهوری آمریکا بامداد امروز به وقت واشنگتن بعد از آنکه آخرین توییت خود را که به علت ناقص و غلط بودن مورد تمسخر واقع شده است بود، پاک کر..

ادامه مطلب

رئیس پارلمان عربی کشور عزیزمان ایران را ترساندن منطقه خواند

رئیس پارلمان عربی مدعی شد که کشور عزیزمان ایران تهدیدی جهت امنیت منطقه به شمار می‌رود و باید دخالت‌های خود در امور داخلی کشورهای منطقه را متوقف کند. ..

ادامه مطلب

زمان برگزاری مراسم تحلیف «روحانی»

عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: مراسم تحلیف حجت الاسلام حسن روحانی مدیر جمهوری منتخب روز یکشنبه 15 مردادماه در مجلس برگزار می شود. زمان ..

ادامه مطلب

برگزاری نخستین جلسه تمرینی تیم ملی در اتریش با حضور 11 بازیکن

به گزارش ایسنا و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، نخستین تمرین تیم ملی فوتبال در کمپ اتریش برگزار شد. روز گذشته(جمعه) و بعد از پرواز تیم ملی فو..

ادامه مطلب

قتل ووشوکار با ضربات چاقو

به گزارش ایسنا، مدیر هیأت ووشوی نهاوند با اعلام خبر این قتل، افزود: این اتفاق اول خرداد به دنبال درگیری خیابانی رخ داد که امید ظفری با ضربات چاقوی یک جوان نه..

ادامه مطلب

استقبال شبکۀ اجتماعی توییتر رییس جمهور از ماه رمضان

به گزارش ایسنا، حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی رییس جمهور کشورمان با استقبال از فرا رسیدن ماه مبارک رمضان، در توییتر خود نوشت: استقبال ش..

ادامه مطلب

برنزه کردن جرم شد

یک مسئول شرکت غذا و دارو گفت: دستگاه‌های سولاریوم، فاقد هرگونه مجوز جهت تولید، ورود و ترخیص بوده و تامین نگهداشت عرضه، مصرف و کاربری این اقلام جرم هست. ..

ادامه مطلب

طارمی و رضایی عالی ترین گلزنان قاره آسیا

با آخر دور رفت مرحله حذفی مسابقه های لیگ قهرمانان آسیا مهدی طارمی و کاوه رضایی در رتبه های اول و دوم عالی ترین گلزنان این قاره را به خود تخصیص داده شده است..

ادامه مطلب

ممنوعیت برگزاری همه پرسی بازگشت اعدام ترکیه در خاک اتریش / اتریش

آلمان نیز موضع مشابهی اتخاذ کرده هست. سخنگوی قوه مجریه آلمان گفته بود که کشورش به ترکیه اجازه نخواهد داد تا همه‌پرسی راجع به اعدام را در آلمان برگزار کند. ..

ادامه مطلب

انگلیسی‌ها چقدر جهت جهانبخش پول می‌دهند؟

به گزارش خبرآنلاین؛ نشریه دیلی میل انگلیس خبر داد که سه کلوب برنلی، واتفود و پورتموث به دنبال جهانبخش هستند و حاضرند جهت خرید این بازیکن 9 میلیون پونده ه..

ادامه مطلب