ذهن جنایت سریالی پرونده شناسایی میانسال

ذهن: جنایت سریالی پرونده شناسایی میانسال میانسالی استان گیلان قاتل سریالی

گت بلاگز اخبار پزشکی برنزه کردن جرم شد

یک مسئول شرکت غذا و دارو گفت: دستگاه‌های سولاریوم، فاقد هرگونه مجوز جهت تولید، ورود و ترخیص بوده و تامین نگهداشت عرضه، مصرف و کاربری این اقلام جرم هست. تصویر بر

برنزه کردن جرم شد

برنزه کردن جرم شد

عبارات مهم : اداره

یک مسئول شرکت غذا و دارو گفت: دستگاه های سولاریوم، فاقد هرگونه مجوز جهت تولید، ورود و ترخیص بوده و تامین نگهداشت عرضه، مصرف و کاربری این اقلام جرم هست. تصویر برنزه کردن جرم شد

به گزارش تسنیم، جمال تولی با ابراز تاسف از اینکه برنزه کردن به یکی از ملاک های قشنگی بین افراد جامعه به خصوص بانوان تبدیل شده است هست، اظهار داشت: استفاده از دستگاه های سولاریوم یکی از راه های برنزه کننده بدن است که علی رغم قیمت های و عوارض جدی مورد استفاده مردم قرار می گیرد.

برنزه کردن جرم شد

وی ادامه داد: استفاده از سولاریوم به این علت وارد ساختن مستقیم اشعه ماورای بنفش به بدن و زیاد کردن احتمال مبتلا شدن به سرطان پوست به خاص نوع خطرناک آن معروف به ملانوما حتی جهت یکبار هم خطرناک است.

وی با تاکید بر اینکه عملا برنزه شدن بی عوارض وجود ندارد، عنوان کرد: متاسفانه در بسیاری موارد فعل اول جمله عامیانه ” بکش و خوشگلم کن” دیگر ما به ازای بیرونی یافته و ماهیت چنین اقداماتی بصورت علمی زیر پرسش است آیا که ایجاد پیری زودرس، آسیب چشمی جنبش و تاول زدن پوست، کم کردن سطوح کلاژن و زیاد کردن رنگدانه سازی پوست بعنوان عوارض برنزه شدن با دستگاه سولاریوم همواره در استفاده کنندگان از این دستگاهها مشاهده می شود.

یک مسئول شرکت غذا و دارو گفت: دستگاه‌های سولاریوم، فاقد هرگونه مجوز جهت تولید، ورود و ترخیص بوده و تامین نگهداشت عرضه، مصرف و کاربری این اقلام جرم هست. تصویر بر

این مقام مسئول در اداره کل تجهیزات و ملزومات پزشکی تصریح کرد: اداره کل تجهیزات و ملزومات پزشکی شرکت غذا و دارو، استفاده از دستگاه های سولاریوم را ممنوع اعلام کرده است کما اینکه در اینجا هم بصراحت اعلام می کنیم دستگاههای مذکور، فاقد هرگونه مجوز جهت تولید، ورود و ترخیص بوده و تامین نگهداشت عرضه، مصرف و کاربری این اقلام جرم و قابل پیگیری است.

تولی با اشاره به اینکه معاونت درمان وزارت بهداشت هم در صورت مشاهده این دستگاه در مراکز درمانی با آن برخورد می کند، عنوان داشت: شرکت بهداشت جهانی به علت عوارض تلخ سولاریوم، قوانینی جهت کنترل این پدیده تعیین کرده و بصورت جدی راجع به برنزه کردن پوست هشدار داده است.

واژه های کلیدی: اداره | پزشکی | بهداشت | دستگاه | مشاهده | استفاده | سولاریوم | عوارض جدی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs