ذهن جنایت سریالی پرونده شناسایی میانسال

ذهن: جنایت سریالی پرونده شناسایی میانسال میانسالی استان گیلان قاتل سریالی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات اگر زمانی بدون هماهنگی حرف زده، باید جریمه‌اش را خودش بدهد/ مراقب حسینی باشیم ، فتح‌الله‌زاده

علی فتح الله زاده در گفت وگو با ایسنا، راجع به روند اخیر تیم فوتبال استقلال گفت: استقلال نتیجه های خیلی خوبی به دست آورده و جهت نایب قهرمانی زحمت کشیده هست. به

اگر زمانی بدون هماهنگی حرف زده، باید جریمه‌اش را خودش بدهد/ مراقب حسینی باشیم ، فتح‌الله‌زاده

فتح الله زاده: اگر زمانی بدون هماهنگی حرف زده، باید جریمه اش را خودش بدهد/ مراقب حسینی باشیم

عبارات مهم : هماهنگی

مدیرعامل سابق استقلال می گوید مساله بدهی با ضرر مالی به یک کلوب متفاوت هست.

علی فتح الله زاده در گفت وگو با ایسنا، راجع به روند اخیر تیم فوتبال استقلال گفت: استقلال نتیجه های خیلی خوبی به دست آورده و جهت نایب قهرمانی زحمت کشیده هست. به نظرم باید این تیم به تلاشش ادامه دهد و همان طور که مسئولان این تیم قول داده اند، بتواند به عنوان دومی دست پیدا کند و در جام حذفی و آسیا موفق باشد.

وی در پاسخ به این پرسش که نظرش راجع به پست اینستاگرامی سید حسین حسینی بعد از بازی استقلال و پیکان چیست، بیان کرد حسینی دروازه بان جوانی است و سن و سالی ندارد. او توانسته در رده اول دروازه بانی بایستد و به نظرم مدیریت کلوب باید مراقب او باشد. او یک سرمایه ای است که پنج سال بگردید هم پیدایش نمی کنید.

اگر زمانی بدون هماهنگی حرف زده، باید جریمه‌اش را خودش بدهد/ مراقب حسینی باشیم ، فتح‌الله‌زاده

در سوی دیگر مهدی رحمتی دروازه بان با تجربه استقلال است و شاید هرکس جای او بود با این پرسشها می برید و اصلا از فوتبال می رفت ولی چون سرد و گرم چشیده هست، پرسشها را بعد زد. حسینی دروازه بان جوانی است و شاید نتوانسه از عهده نامهربانی ها بر بیاید و مطمئنا باید به او در این اوضاع کمک کرد. امیدوارم افتخاری شخصا وارد شود و این مساله را حل کند. به هرحال یک عده منتظر لغزش حسینی هستند.

مدیرعامل سابق استقلال راجع به این که حسن زمانی اعلام کرده جریمه AFC را پرداخت نمی کند و “اگر قرار است او این جریمه را پرداخت کند، بعد باید کسانی که بدهی جهت کلوب ایجاد کرده اند هم این بدهی ها را پرداخت کنند” چیست، گفت: اجازه دهید من پرسش شما را اصلاح کنم. آقای زمانی گفته اند کسانی که هزینه تراشی کرده اند و این مساله با بدهی تفاوت دارد. بدهی که ضرر نیست. بدهی هزینه ای است جهت موفقیت.

علی فتح الله زاده در گفت وگو با ایسنا، راجع به روند اخیر تیم فوتبال استقلال گفت: استقلال نتیجه های خیلی خوبی به دست آورده و جهت نایب قهرمانی زحمت کشیده هست. به

یعنی یک نوع سرمایه گذاری هست. مثل ماشین که شما سوار می شوید و بابتش هزینه می کنید و وام بابتش می گیرید. جهت جام گرفتن نیاز به هزینه دارید. یک موقع مثل الان اسپانسر چند ده میلیارد پول می دهد و یک وقت هم نمی دهد و شما باید خودتان پول بیاورید و طبیعتا بدهی هم ایجاد می شود. هزینه تراشی یعنی چیزهایی که مورد نیاز نیست بابتش هزینه شود. مثل مگویان که باید به او پول بدهند. یک موقع شما می روید جانواریو و ساموئل را می آورید که عالی ترین بازی را می کنند و پول کم می آورید و بدهی ایجاد می شود که این قضیه با آن مساله تفاوت دارد. با این حال بهتر است خود زمانی منظورش را براق تر بگوید. راجع به جریمه هم اعتقاد دارم اگر بی هماهنگی کلوب و خارج از تدبیر و سیاست کلوب صحبت کرده هست، باید پول را بدهد و در غیر این صورت و در صورت هماهنگی با مدیرعامل، باشد باید تاوانش را بدهد.

فتح الله زاده در آخر و پاسخ به سوالی راجع به بحث تمدید قرارداد شفر با وجود قیمت بالای دلار در کشور عزیزمان ایران گفت: باید با او صحبت کرد و به او گفت که این جا استقلال است و هواداران خواهان او هستند. خود شفر هم لذت دیدن این هواداران را دیده و اگر مذاکرات صادقانه و صمیمانه باشد، مطمئنم شفر تمدید می کند. او زیرساخت ها را درست کرده و می تواند سال آینده کارهای بزرگی بکند.

اگر زمانی بدون هماهنگی حرف زده، باید جریمه‌اش را خودش بدهد/ مراقب حسینی باشیم ، فتح‌الله‌زاده

واژه های کلیدی: هماهنگی | استقلال | دروازه بان | نیاز به هزینه | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs