ذهن جنایت سریالی پرونده شناسایی میانسال

ذهن: جنایت سریالی پرونده شناسایی میانسال میانسالی استان گیلان قاتل سریالی

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری 4 زندانی تحت‌الحفظ مهمان ماه عسل شدند

آقایی به خاطر مبلغ 18 میلیون و 500 هزار تومان در زندان هست. در مدت 11 سال به‌جز جهت درمان بیماری‌اش هیچ گاه مرخصی نگرفته است.

4 زندانی تحت‌الحفظ مهمان ماه عسل شدند

4 زندانی تحت الحفظ مهمان ماه عسل شدند

عبارات مهم : زندان

آقایی به خاطر مبلغ 18 میلیون و 500 هزار تومان در زندان هست. در مدت 11 سال به جز جهت درمان بیماری اش هیچ گاه مرخصی نگرفته است.

در برنامه امشب ماه عسل 4 فرد زندانی که به علت پرسشها مالی سال های زیادی را در زندان سپری می کنند، به صورت تحت الحفظ حضور پیدا کردند.

4 زندانی تحت‌الحفظ مهمان ماه عسل شدند

به گزارش میزان؛ برنامه امشب ماه عسل با حضور 4 مهمان روی آنتن رفت که همین امروز به صورت تحت الحفظ از زندان به این برنامه آمده بودند و با در نظرگرفتن این که هنوز اولویت به آن ها نرسیده باید به زندان بازگردند.

در ابتدای برنامه علیخانی به این عنوان اشاره کرد که این افراد با رضایت کامل در این برنامه حضور دارند و یکی از آن ها اعلام کرده که نمایش تصویرش منعی ندارد.

آقایی به خاطر مبلغ 18 میلیون و 500 هزار تومان در زندان هست. در مدت 11 سال به‌جز جهت درمان بیماری‌اش هیچ گاه مرخصی نگرفته است.

یکی از مهمانان ماه عسل که یک بانو بود با اعلام این که مدت 6 ماه است در زندان به سر می برد گفت: من 3 فرزند دارم و پسرم هم ازدواج کرده و سرپرستی او هم بر عهده من بود.

وی ادامه داد: مدت 15 سال مغازه لباس فروشی داشتم تا این که هنگامی که نوه ام به دنیا آمد فلج مادرزادی بود و او را چند مرتبه عمل کردیم و در این دوران ناچار شدم چک های بسیاری بکشم و با 32 چک برگشتی ورشکسته شدم.

خانم دیگری که مهمان ماه عسل بود با اشاره به این مدت که 7 سال است که در زندان به سر می برد اظهار کرد: بنده فوق لیسانس مدیریت دارم و خودم را مقصر می دانم آیا که در یک مجموعه مشغول به فعالیت بودم و بدون آگاهی اسنادی را امضا کردم که بعد از بروز پرسشها مالی مسئولیت امضاها با من بود و شاکی شخصی داشتم و به همین علت راهی زندان شدم.

4 زندانی تحت‌الحفظ مهمان ماه عسل شدند

وی افزود: در این مدت 7 سال مادرم و 3 تن از عزیزانم را از دست دادم ولی به علت بودن در زندان نتوانستم در مراسم آن ها شرکت کنم.

در ادامه ماه عسل خانمی که مدت 6 ماه از حضورش در زندان سپری می شد گفت: به اعتقاد من خانواده، اعتبار و آبرو مثلث خوشبختی یک زن را تشکیل می دهد و من این مثلث را از دست دادم و شکست خوردم و هم اکنون جهت مبلغ 13 میلیون و 700 هزار تومان در زندان هستم.

آقایی به خاطر مبلغ 18 میلیون و 500 هزار تومان در زندان هست. در مدت 11 سال به‌جز جهت درمان بیماری‌اش هیچ گاه مرخصی نگرفته است.

وی همچنین تصریح کرد: من نماینده ای از طرف بانوان زندانی هستم که همه آن ها خانواده دار و فرزند دار هستند و تقاضا می کنم که حداقل اعضای خانواده یک تماسی با ما داشته باشند و یا به ملاقات ما بیایند آیا که من در این مدت هیچ ملاقاتی نداشتم و هیچ کس جهت من کاری انجام نداد البته از دست فرزند هایم نیز هیچ کاری برنمی آید آیا که من سرپرست آن ها بودم .

این زن همچنین یادآور شد: هرگز ناامید نمی شوم آیا که با امیدواری من و تلاش هایم و با لطف خدا نوه ام توانست روی پاهایش بایستد در این مدت سرپناه خودم را هم از دست دادم و منزل ای را که با مبلغ دو میلیون تومان پول پیش و 300 هزار تمان اجاره در ماهدشت کرج اجاره کرده بودند را در این 6 ماه از دست دادم.

4 زندانی تحت‌الحفظ مهمان ماه عسل شدند

مهمانان ماه عسل در ادامه به این عنوان اشاره کردند که چون محکومیت آن ها، محکومیت مالی است تا زمانی که پرداخت نشود امکان هیچ گونه آزادی وجود ندارد.

در ادامه ماه عسل دو آقا به برنامه اضافه شدند که یکی از آن ها یک آقای 70 ساله بود که مدت 11 سال از حضورش در زندان می گذشت.

این آقا به این عنوان اشاره کرد که به خاطر مبلغ 18 میلیون و 500 هزار تومان در زندان است و این مسئله به علت یک سری بحث های مربوط به گارانتی ایجاد شده است است و بعد از این که او به زندان افتاد خانواده اش او را طرد کردند.

این مهمان ماه عسل همچنین به این عنوان اشاره کرد که در مدت 11 سال به جز جهت درمان بیماری اش هیچ گاه مرخصی نگرفته هست.

همچنین آقای دیگری که مهمان ماه عسل بود به این توصیه اشاره کرد که از سال 1386 به علت پرسشها مالی در زندان است و هیچ کمکی در این مدت دریافت نکرده هست.

واژه های کلیدی: زندان | مهمان | میلیون | برنامه | زندانی | خانواده | خانواده | مهمانان ماه عسل

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs