ذهن جنایت سریالی پرونده شناسایی میانسال

ذهن: جنایت سریالی پرونده شناسایی میانسال میانسالی استان گیلان قاتل سریالی

گت بلاگز اخبار سیاست خارجی ترامپ از پوتین و کیم جونگ اون راه عقب نشینی و استفاده از زبان ترساندن را خوب آموخته

سایمون جنکینز طی یادداشتی تحت عنوان «توییت ترامپ علیه کشور عزیزمان ایران نمی تواند با قلدری غرب را از دستیابی به صلح دور کند» در گاردین نوشت: رسانه های اجتماعی

ترامپ از پوتین و کیم جونگ اون راه عقب نشینی و استفاده از زبان ترساندن را خوب آموخته

ترامپ از پوتین و کیم جونگ اون راه عقب نشینی و استفاده از زبان ترساندن را خوب آموخته

عبارات مهم : ایران

سایمون جنکینز طی یادداشتی تحت عنوان «توییت ترامپ علیه کشور عزیزمان ایران نمی تواند با قلدری غرب را از دستیابی به صلح دور کند» در گاردین نوشت: رسانه های اجتماعی در حال تحول در هنر دیپلماسی هستند. در حالی که حسن روحانی مدیر جمهور کشور عزیزمان ایران به جای مادر همه جنگ ها از مادر همه صلح ها دفاع می کند. ترامپ با خشم در قالب تویئتی نوشت: « بلایی سرتان خواهد آمد که کمتر کسی در تاریخ مجبور شده است است…حواست را جمع کن.»

به گزارش گزینش ؛ در ادامه این مقاله می خوانیم: این که دونالد ترامپ؛ پایتخت کشور عزیزمان ایران را یک کشور مافیایی می داند در حالی که با رهبران روسیه و کره شمالی روابط دوستانه برقرار می کند، مسخره هست. شاید بعد از دیپلماسی محرمانه وی با ولادیمیر پوتین و کیم جونگ اون، او عقب نشینی و استفاده ی تنها از زبان و واکنش‌ها ترساندن امیز را بهتر اموخته هست. مسئله جدی تراما تحریم هایی است که آمریکا بعد از خروج از توافق هسته ای، علیه کشور عزیزمان ایران تحمیل می کند که بر اساس آن معاملات مالی با پایتخت کشور عزیزمان ایران کم کردن پیدا می کند و به صادرات نفت کشور عزیزمان ایران ضربه می زند.

از سرگیری تحریم ها نه تنها باعث عوض کردن حکومت نمی شود بلکه سیاست های این کشور در منطقه را عوض کردن نخواهد داد. آمریکا باید بداند بر دنیا حکمرانی نمی کند. تحریم ها به طور حتم در داخل کشور عزیزمان ایران باعث تضعیف میانه روی و تقویت جریان اصولگرا خواهد شد.

ترامپ از پوتین و کیم جونگ اون راه عقب نشینی و استفاده از زبان ترساندن را خوب آموخته

مسئله جدی تر کاری است که تحریم های جهت مسنجم کردن غرب انجام خواهد داد. هیچ کشور دیگری تعهدات مبتنی بر توافق هسته ای را نقض نکرده هست، ولی با این حال ترامپ می گوید که نه تنها مخالفان آمریکا، بلکه آنهایی را که به تحریم های آمریکا علیه کشور عزیزمان ایران پای بند نیستند؛ خودشان با تحریم روبرو خواهند شد. هر شرکتی که از ماه نوامبر با کشور عزیزمان ایران معامله کند دسترسی اش به بازارهای آمریکا قطع خواهد شد. کسانی که با خود آن ها معامله کنند به همین آینده دچار خواهند شد. اینکه شرکت های آمریکایی از برقراری روابط با کشور عزیزمان ایران منع شوند یک مسئله است ، ولی این که روابط آن ها با دنیا قطع شود، مسئله دیگری است.

چنین اقدامی از واشنگتن به منزله اعلام « خصومت اقتصادی» علیه متحدانش خواهد بود که این بار دامنه ی آن نسبت به جنگ های تعرفه ای این کشور علیه اروپا و چین شدیدتر خواهد بود. پیامدهای این اقدام دردسر سازتر از رویکرد تقابل جویی ترامپ نسبت به ناتو می باشد. این مسئله باعث خواهد شد که کشورهای غربی جهت استمرار مناسبات با ایران؛ از روسیه و چین حمایت کنند و چنین اقدامی به طور ضمنی، ایمنی راهبردی آمریکا را به خطر می اندازد.

سایمون جنکینز طی یادداشتی تحت عنوان «توییت ترامپ علیه کشور عزیزمان ایران نمی تواند با قلدری غرب را از دستیابی به صلح دور کند» در گاردین نوشت: رسانه های اجتماعی

ترامپ از رسانه های اجتماعی جهت عوض کردن هنجارها و نرم های تعامل بین دولت ها استفاده می کند. او از زبان دیپلماسی که جهت کم کردن تنش و درگیری هست، جهت تحقیر و ترساندن استفاده می کند. بر همین اساس، دنیا ترجیح می دهد این را جدی نگیرد و ترامپ به عنوان مسئله ای گذرا نگاه کند. نجات توافق هسته ای اکنون یک اولویت مطلق جهت رهبران غرب بدون آمریکا هست. آن ها بایستی سریعتر دست به کار شوند.

واژه های کلیدی: ایران | توافق | آمریکا | تحریم ها | استفاده | آمریکایی | توییت ترامپ | دونالد ترامپ

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs