ذهن جنایت سریالی پرونده شناسایی میانسال

ذهن: جنایت سریالی پرونده شناسایی میانسال میانسالی استان گیلان قاتل سریالی

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی مالک علی‌بابا یک شبه ۲.۸میلیارد دلار ثروتمندتر شد

بلومبرگ نوشت:ثروت خالص «جک ما»، موسس هولدینگ علی بابا با بالاتر رفتن آینده نگری رشد فروش این شرکت از تخمین تحلیلگران -علی رغم اقتصاد رو به افول چین- یک شبه ۲.۸

مالک علی‌بابا یک شبه ۲.۸میلیارد دلار ثروتمندتر شد

مالک علی بابا یک شبه ۲.۸میلیارد دلار ثروتمندتر شد

عبارات مهم : آنلاین

بلومبرگ نوشت:ثروت خالص «جک ما»، موسس هولدینگ علی بابا با بالاتر رفتن آینده نگری رشد فروش این شرکت از تخمین تحلیلگران -علی رغم اقتصاد رو به افول چین- یک شبه ۲.۸ میلیارد دلار زیاد کردن یافت .

به گزارش مهر «جک ما»، ۵۲ ساله در حال حاضر ثروتمند ترین فرد آسیا است و طبق شاخص بیلیونرهای بلومبرگ، ۱۴ امین فرد ثروتمند دنیا هست. ثروت خالص او امسال ۸.۵ میلیارد دلار افزايش یافت و به ۴۱.۸ میلیارد دلار رسید.

آخرین زیاد کردن ثروت بعد از آن اتفاق افتاد که این شرکت بزرگ تجارت الکترونیک چینی آینده نگری کرد ۴۵ تا ۴۹ درصد در سال مالی خود که در مارچ به آخر می رسد رشد درآمد خواهد داشت که این نشان می دهد چگونه سرمایه گذاری های فراتر از فروش آنلاین این شرکت سود آوری داشته هست. سهام علی بابا که «جک ما» رییس آن است ۱۳ درصد رشد کرد و رکورد زد.

مالک علی‌بابا یک شبه ۲.۸میلیارد دلار ثروتمندتر شد

هولدینگ های علی بابا و تنسنت که به ترتیب در فروش آنلاین و اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … چین حکم فرمایی می کنند، با کند شدن اقتصاد این کشور، سرمایه گذاری عمیق تر در حوزه های تازه انجام دادند؛ از خدمات محاسبات در فضای ابری گرفته تا پخش موزیک و ویدئو.

علی بابا هر روز سرمایه های تبلیغات دیجیتال زیاد و بیشتری را با به کار گیری عنصرهای اجتماعی مثل ویدیو در سایت های فروشش، به خود جذب می کند.

بلومبرگ نوشت:ثروت خالص «جک ما»، موسس هولدینگ علی بابا با بالاتر رفتن آینده نگری رشد فروش این شرکت از تخمین تحلیلگران -علی رغم اقتصاد رو به افول چین- یک شبه ۲.۸

لی بابا این هفته جلساتی را با سرمایه گذاران برگزار می کند. طبق وقت بندی قرار «جک ما» امروز، جمعه جهت بحث در مورد توانایی های شرکت خود در این نشست ها حاضر شود.

واژه های کلیدی: آنلاین | اقتصاد | ثروتمند | سرمایه گذار | ثروتمند ترین | سرمایه گذاری | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs