ذهن جنایت سریالی پرونده شناسایی میانسال

ذهن: جنایت سریالی پرونده شناسایی میانسال میانسالی استان گیلان قاتل سریالی

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی طلای جهانی از افزایش بازماند

طلا در معاملات روز پنج شنبه بازار جهانی با انتظار سرمایه گذاران جهت رویدادهای ژئوپلیتیکی مهمی که ممکن است تقاضا جهت دارایی‌های امن را تقویت کنند، اندکی کم کردن

طلای جهانی از افزایش بازماند

طلای جهانی از افزایش بازماند

عبارات مهم : بازار

طلا در معاملات روز پنج شنبه بازار جهانی با انتظار سرمایه گذاران جهت رویدادهای ژئوپلیتیکی مهمی که ممکن است تقاضا جهت دارایی های امن را تقویت کنند، اندکی کم کردن پیدا کرد.

ایسنا نوشت: هر اونس طلا جهت تحویل فوری در معاملات روز جاری بازار سنگاپور ۰.۲ درصد کم کردن یافت و به ۱۲۸۴.۲۴ دلار رسید.

طلای جهانی از افزایش بازماند

در بازار نیویورک، هر اونس طلا جهت تحویل در اوت ۰.۵ درصد کم کردن پیدا کرد و به ۱۲۸۶.۸۰ دلار رسید. بهای معاملات طلا روز چهارشنبه با ۴.۳۰ دلار یا ۰.۳ درصد کاهش، در ۱۲۹۳.۲۰ دلار بسته شده است بود.

سرمایه گذاران طلا روز جاری شاهد سه مناسبت مهم مشمول بر انتخابات ملی انگلیس، نشست سیاست پولی بانک مرکزی اروپا و بیانات جیمز کومی، رییس سابق اف بی آی، در برابر کمیته سنا هستند. به گفته مارک تو، مدیر تحقیقات در گروه مالی وینگ فانگ، اتفاقات زیادی همزمان به وقوع می پیوندند و تاثیر ناشی از آنها ممکن است نوسان معاملات را زیاد کردن دهد. طلا احتمالا بین ۱۲۸۰ تا ۱۳۰۰ دلار در نوسان خواهد بود.

طلا در معاملات روز پنج شنبه بازار جهانی با انتظار سرمایه گذاران جهت رویدادهای ژئوپلیتیکی مهمی که ممکن است تقاضا جهت دارایی‌های امن را تقویت کنند، اندکی کم کردن

بر اساس گزارش رویترز، کومرس بانک در یادداشتی به عوامل زیادی اشاره کرد که قیمت طلا را به بالای ۱۲۹۰ دلار رساند. به گفته تحلیلگران این بانک، علاوه بر قطع روابط دیپلماتیک قدرتهای دنیا عرب با قطر که تنش در خاورمیانه را شدت یافتن کرد، آمار اشتغال ماهانه اخیر آمریکا که جمعه گذشته منتشر شد، مایوس کننده بود و به انتظارات جهت زیاد کردن نرخهای بهره ضربه زد. در حالیکه احتمال زیاد کردن نرخهای بهره در نشست هفته آینده بانک مرکزی آمریکا قطعی به نظر می رسد، تنها یک دور دیگر زیاد کردن نرخهای بهره تا آخر سال ۲۰۱۸ آینده نگری می شود.

نرخهای بهره بالاتر به ضرر طلاست و به تقاضای سرمایه گذاری جهت این فلز که سوددهی ندارد، لطمه می زند.

در بازار سایر فلزات ارزشمند، هر اونس پالادیوم جهت تحویل فوری ۰.۱ درصد رشد کرد و به ۸۳۵.۲۰ دلار رسید. بهای معاملات این فلز روز چهارشنبه ۲.۳ درصد کم کردن یافت که بزرگترین کم کردن قیمت یک روزه در سه هفته گذشته بود.

طلای جهانی از افزایش بازماند

هر اونس پلاتین جهت تحویل فوری ۰.۰۲ درصد کم کردن یافت و به ۹۴۱.۸۰ دلار رسید و هر اونس نقره جهت تحویل فوری، با ۰.۲ درصد افزایش، در ۱۷.۵۹ دلار ایستاد.

واژه های کلیدی: بازار | افزایش | آمریکا | سرمایه گذار | روز چهارشنبه | سرمایه گذاری | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs