ذهن جنایت سریالی پرونده شناسایی میانسال

ذهن: جنایت سریالی پرونده شناسایی میانسال میانسالی استان گیلان قاتل سریالی

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی تخم‌مرغ وارداتی تا کی ارزان است؟

طبق مصوبه هیات وزیران قرار است که حقوق ورودی تخم‌مرغ خوراکی تا تاریخ ۲۹ اسفندماه امسال به میزان پنج درصد باشد. 

تخم‌مرغ وارداتی تا کی ارزان است؟

تخم مرغ وارداتی تا کی ارزان است؟

عبارات مهم : بازار

طبق مصوبه هیات وزیران قرار است که حقوق ورودی تخم مرغ خوراکی تا تاریخ ۲۹ اسفندماه امسال به میزان پنج درصد باشد.

به گزارش ایسنا، در ماه های گذشته به واسطه بیماری آنفلوآنزای طیور و از بین بردن 40 درصد از گله های مرغ تخم گذار از رده تولید، قیمت تخم مرغ در بازار زیاد کردن قابل توجهی داشته هست، بر همین اساس هیات وزیران در جلسات خود پیشنهاد وزارت جهاد کشاورزی را به استناد اصل ۱۳۸ قانون اساسی جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران تصویب کرد و قرار شد حقوق ورودی تخم مرغ خوراکی تا آخر اسفندماه مطابق تعرفه پنج درصدی باشد.

تخم‌مرغ وارداتی تا کی ارزان است؟

البته مهلت ثبت سفارش تا آخر اسفندماه بوده و جهت ترخیص محموله های وارداتی تخم مرغ خوراکی با تعرفه پنج درصد حداکثر تا تاریخ ۳۱ فروردین ماه سال آینده وقت در نظر گرفته شده است است.

مردادماه امسال نیز گمرک کشور عزیزمان ایران اعلام کرده بود تعرفه واردات تخم مرغ تا آذرماه امسال به میزان پنج درصد خواهد بود، چراکه در آن دوره زمانی اعلام شده است بود تخم مرغ در ماه های اخیر با زیاد کردن همراه بود و نسبت به سال گذشته حدود ۳۰ درصد زیاد کردن قیمت داشته است.

طبق مصوبه هیات وزیران قرار است که حقوق ورودی تخم‌مرغ خوراکی تا تاریخ ۲۹ اسفندماه امسال به میزان پنج درصد باشد. 

براین اساس طبق تصمیمات اخذ شده است از سوی ستاد تنظیم بازار در آن دوره مصوب شد جهت اصلاح اوضاع بازار واردات تخم مرغ با تعرفه ای کمتر صورت گیرد، ولی بعد از آذرماه و با آخر یافتن این اوضاع شاهد گرانی مجدد این کالا در بازار بودیم که بعد از شرایط پیش آمده بار دیگر در جلسات هیات وزیران قرار بر آن شد که تعرفه واردات این بخش به پنج درصد بازگردد.

واژه های کلیدی: بازار | خوراکی | واردات | وارداتی | اسفندماه | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs