ذهن جنایت سریالی پرونده شناسایی میانسال

ذهن: جنایت سریالی پرونده شناسایی میانسال میانسالی استان گیلان قاتل سریالی

گت بلاگز اخبار اجتماعی 100 در صد عوارض ایمنی به حساب شرکت آتش‌نشانی واریز می‌شود / با تصویب شورای شهر تهران

سخنگوی شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران در خصوص تبصره‌های مصوب جلسه امروز شورای شهر توضیحاتی ارائه کرد و گفت: در جلسه امروز شورای شهر بحث تصویب سقف درآمدی شه

100 در صد عوارض ایمنی به حساب شرکت آتش‌نشانی واریز می‌شود / با تصویب شورای شهر تهران

با تصویب شورای شهر تهران: 100 در صد عوارض ایمنی به حساب شرکت آتش نشانی واریز می شود

عبارات مهم : ایمنی

سخنگوی شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران در خصوص تبصره های مصوب جلسه امروز شورای شهر توضیحاتی ارائه کرد و گفت: در جلسه امروز شورای شهر بحث تصویب سقف درآمدی شهرداری در شش حوزه مأموریتی روی میز بررسی قرار گرفت.

به گزارش ایسنا، علی اعطا ظهر امروز با حضور در جمع خبرنگاران به تشریح جزییات جلسه امروز شورای شهر پرداخت و گفت:

وی با بیان اینکه در این جلسه تنها سطح کلان بودجه بررسی شد و بررسی کد و ردیف های بودجه به جلسه بعدی موکول شد، گفت: در این جلسه چند مصوبه داشتیم که به تشریح اهم آنها می پردازیم و در این جلسه شهرداری موظف شد در اجرای مأموریت های محوله در سال 97 به میزان 5 درصد قیمت تمام شده است خدمات را کم کردن دهد.

100 در صد عوارض ایمنی به حساب شرکت آتش‌نشانی واریز می‌شود / با تصویب شورای شهر تهران

سخنگوی شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران با بیان اینکه شهرداری موظف شد در جهت چابک سازی شرکت ها و شرکت ها از طریق ده درصد واحدهای سازمانی که عناوین شغلی غیر مصوب دارند، نسبت به چابک سازی شرکت اقدام کنند، گفت: در حوزه نظارت نیز شهرداری مکلف شد عملکرد بودجه را از طریق یک سامانه در اختیار شهروندان و اعضای شورای شهر قرار دهد تا زمینه نظارت همگانی فراهم شود.

وی در ادامه با بیان اینکه در سال 91 شورای شهر وقت، مصوبه ای در خصوص اخذ عوارض ایمنی از ساختمان ها داشته است گفت: این عنوان در یکی از تبصره های امروز نیز دیده شد ولی در این تبصره قید شد که 100 در صد عوارض ایمنی به حساب شرکت آتش نشانی واریز شود تا این شرکت نیز هزینه را صرفا صرف احداث ایستگاه و خرید تجهیزات کند.

سخنگوی شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران در خصوص تبصره‌های مصوب جلسه امروز شورای شهر توضیحاتی ارائه کرد و گفت: در جلسه امروز شورای شهر بحث تصویب سقف درآمدی شه

اعطا افزود: در یکی از تبصره ها نیز شهرداری موظف شد در آمد حاصله از وصول جرائم را جهت حفظ و گسترش فضای سبز در چند منطقه کم برخودار با اولویت خرید باغات صرف کند؛ آیا که در این مناطقی که در تبصره قید شده است سرانه فضای سبز خوب نیست.

وی راجع به اعتراضات رییس کمیسیون فرهنگی به کم کردن بودجه فرهنگی پایتخت گفت: دقت داشته باشید که بودجه انقباضی بسته شده است است ولی هنوز هم وارد ردیف ها نشده ایم هرچند که در تبصره ای مشخص شد که همه معاونت ها و… سه و نیم درصد از درآمدهای خود را باید در جهت ساختن فرهنگ و جهت جبران کم کردن بودجه معاونت فرهنگی و اجتماعی صرف کنند.

سخنگوی شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران در ادامه راجع به چرایی رأی دادن اعضای شورای شهر به بودجه 45 میلیارد تومانی در اختیار شهردار نیز تصریح کرد: فردا بعد از بررسی ردیف های بودجه به این پرسش پاسخ می دهم؛ ولی دقت داشته باشید که نظارت بر بودجه و تبصره ها وجود دارد و بحث نظارت گریزی در این بودجه 45 میلیارد تومانی مطرح نیست.

100 در صد عوارض ایمنی به حساب شرکت آتش‌نشانی واریز می‌شود / با تصویب شورای شهر تهران

وی افزود: یکی از پرسشها چالش برانگیز جلسه امروز راجع به بازپرداخت بدهی ها به بانک ها و پیمانکارا ن بود گفت: در این تبصره به شهرداری مجوز داده شد تا سقف معینی نسبت به فروش و تهاتر املاک اقدام کند البته با رأی اعضای شورای شهر مقرر شد تا لیست املاک قبل از تهاتر به تایید شورای شهر برسد.

واژه های کلیدی: ایمنی | شهرداری | شورای شهر | ظهر امروز | شورای شهر تهران | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs