ذهن جنایت سریالی پرونده شناسایی میانسال

ذهن: جنایت سریالی پرونده شناسایی میانسال میانسالی استان گیلان قاتل سریالی

گت بلاگز اخبار اجتماعی از فردا منتظر باران باشید

مدیر کل پیش‌بینی و هشدارسریع شرکت هواشناسی از تقویت سامانه بارشی ازفردا (۸ آبان ماه) خبر داد و گفت: در استان‌های کردستان، کرمانشاه، مناطقی از همدان، زنجان و ارت

از فردا منتظر باران باشید

از فردا منتظر باران باشید

عبارات مهم : ایران

مدیر کل آینده نگری و هشدارسریع شرکت هواشناسی از تقویت سامانه بارشی ازفردا (۸ آبان ماه) خبر داد و گفت: در استان های کردستان، کرمانشاه، مناطقی از همدان، زنجان و ارتفاعات البرز بارش شدت یافتن می شود.

به گزارش ایسنا، احد وظیفه اظهار کرد: براساس تحلیل آخرین نقشه های پیش یابی هواشناسی، امروز با گذر امواج تراز میانی از شمال غرب کشور در مناطقی از استان های آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، اردبیل، کردستان و گیلان زیاد کردن ابر، رگبار باران گاهی همراه با وزش باد شدید موقتی و رعد و برق آینده نگری می شود.

وی افزود: فردا علاوه بر این مناطق با تقویت و گسترش سامانه بارشی، شدت یافتن بارش در استان های کردستان، کرمانشاه، مناطقی از همدان، زنجان و ارتفاعات البرز به صورت رگبار باران گاهی همراه با وزش باد شدید موقتی و رعد و برق قابل آینده نگری است.

مدیر کل آینده نگری و هشدارسریع شرکت هواشناسی در ادامه گفت: طی دوشنبه شب در البرز مرکزی نیز رشد ابر و رگبار پراکنده باران انتظار می رود.

به گفته وظیفه، طی امروز و فردا به علت وزش باد شدید، پدیده گرد و خاک وکاهش دید افقی و کیفیت هوا در مناطقی از شمال غرب وغرب کشور دوراز انتظار نیست.

وی در مورد شرایط هوا پایتخت کشور عزیزمان ایران اظهار کرد: آسمان پایتخت کشور عزیزمان ایران فردا (۸ آبان) کمی ابری در بعدازظهرهمراه با زیاد کردن ابر و بارش پراکنده و وزش باد شدید با بیشینه و کمینه دمای ۲۷ و ۱۶ درجه سانتیگراد آینده نگری می شود همچنین پایتخت کشور عزیزمان ایران در روز سه شنبه (۹ آبان ماه) قسمتی ابری به تدریج صاف همراه با وزش باد با بیشینه و کمینه دمای ۲۵ و ۱۴ درجه سانتیگراد خواهد بود.

از فردا منتظر باران باشید

واژه های کلیدی: ایران | باران | همراه | کردستان | هواشناسی | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs