ذهن جنایت سریالی پرونده شناسایی میانسال

ذهن: جنایت سریالی پرونده شناسایی میانسال میانسالی استان گیلان قاتل سریالی

گت بلاگز اخبار اجتماعی سوالات در پایتخت کشور عزیزمان ایران نه، در یکی از استان‌ها لو رفته! ،

این سوالات به هیچ وجه از شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران لو نرفته و علت آن هم خیلی روشن هست، لیکن ما روی برگه‌های امتحان نهایی بکگراند زده بودیم. 

سوالات در پایتخت کشور عزیزمان ایران نه، در یکی از استان‌ها لو رفته! ،

آموزش وپرورش لو رفتن سوالات امتحان نهایی را تایید کرد/ سوالات در پایتخت کشور عزیزمان ایران نه، در یکی از استان ها لو رفته!

عبارات مهم : آموزش

این سوالات به هیچ وجه از شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران لو نرفته و علت آن هم خیلی روشن هست، لیکن ما روی برگه های امتحان نهایی بکگراند زده بودیم.

مشاور مدیر کل آموزش و پرورش شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: با قطعیت می گویم که سوالات لو رفته امتحانات نهایی در پایتخت کشور عزیزمان ایران نبوده و مربوط به یکی دیگر از استان ها می شود، ولی اجازه نداریم نام استان را ببریم.

ایلنا نوشت: صبحگاه امروز خبری مبنی بر لورفتن سوالات امتحان نهایی دانش آموزان در خبر رسان تلگرام انتشار یافته که براساس بیانات مشاور مدیر کل آموزش و پرورش شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران این مساله مربوط به پایتخت کشور عزیزمان ایران نمی شود. علیرضا راه پیما در این باره به خبرنگار ایلنا گفت: این سوالات به هیچ وجه از شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران لو نرفته و علت آن هم خیلی روشن هست، لیکن ما روی برگه های امتحان نهایی بکگراند زده بودیم.

سوالات در پایتخت کشور عزیزمان ایران نه، در یکی از استان‌ها لو رفته! ،

این بکگراند روی تصویری که در خبر رسان تلگرام از سوالات منتشر شده، وجود ندارد، همین مدرک به سادگی نشان می دهد سوالات مربوط به استان پایتخت کشور عزیزمان ایران نبوده هست. توصیه قابل توجه این است که این بکگراند در هر منطقه از پایتخت کشور عزیزمان ایران تفاوت دارد و اگر در هر کدام از مناطق پایتخت کشور عزیزمان ایران سوالات بیرون می آمد ما تشخیص می دادیم که سوالات مربوط به کدام منطقه است.

وی ادامه داد: ما در پایتخت کشور عزیزمان ایران جهت اینکه ضریب ایمنی را اوج ببریم و مانع از تخلفات این چنینی شویم و به آسانی تشخیص دهیم سوالت لو رفته از کدام ناحیه پایتخت کشور عزیزمان ایران بوده است این بکگراند را روی سوالات طراحی کرده ایم. ضمن این که بکگراند به ما نشان می دهد سوالات مربوط به امروز است یا نه. از طریق این بکگراند اطلاعات خوبی به ما می دهد که عملا ضریب ایمنی را اوج می برد.با قطعیت می گویم که پایتخت کشور عزیزمان ایران نبوده و مربوط به یکی دیگر از استان ها می شود، ولی اجازه نداریم نام استان را ببریم.

این سوالات به هیچ وجه از شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران لو نرفته و علت آن هم خیلی روشن هست، لیکن ما روی برگه‌های امتحان نهایی بکگراند زده بودیم. 

راه پیما با تاکید بر پیگیری تخلف صورت گرفته از سوی مسئولان گفت: بعد از اینکه سال گذشته سوالات لو رفت، با پیگیری حراست و سیستم های نظارتی آموزش و پرورش تخلف به حداقل رسید. در حال حاضر مسئولان در حال بررسی هستند که این مورد چطور اتفاق افتاده و سوالات از چه طریقی لو رفته است؟

راه پیما افزود: جهت بالابردن امنیت، قرنطینه ای طراحی شده است که کاملا درز ناپذیر هست. علاوه بر این هم هیچ کسی اطلاعی ندارد که قرار است چه سوالی طراحی شود. تنها مَفری که وجود داشت و ظاهرا سال گذشته هم از این مفر این اتفاق افتاد زمانی بود که سوالات از خزانه اداره کل به سمت مناطق می رود و از مناطق به سمت مدارس. در این حالت یک سری پرسشها وجود داشت که همگی حل شد و امسال ما با قاطعیت می توانیم بگوییم در این مسیر هم امکان تخلف به هیچ وجه وجود ندارد.

وی ادامه داد: ناگفته نماند؛ طبق آیین نامه امتحانات هم هیچ کسی نمی تواند پاکت ها را قبل از اینکه همه گروه امتحانات جمع باشند، باز کند و حداکثر این وقت 10 دقیقه قبل از امتحان هست. 10 دقیقه قبل از امتحان گروهی که امتحان را برگزار می کند مسئول حوزه و تمام عوامل اجرایی باید پاکت را امضا و در برابر چشم همگان آن را باز و تکثیر کند. این مدت وقت خیلی کمی را می برد و امکان لو رفتن سوالات را به صفر می رساند.

سوالات در پایتخت کشور عزیزمان ایران نه، در یکی از استان‌ها لو رفته! ،

مشاور مدیرکل آموزش و پرورش شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران در آخر در خصوص نتیجه این امتحان که به وسیله سوالات لو رفته برگزار شده است گفت: بخش بازرسی و حراست باید بررسی کند که به عنوان مثال امکان لو رفتن تا چه اندازه و تعداد دانش آموزانی که از سوالات لو رفته استفاده کرده اند، در چه حدی بوده هست. اگر به این نتیجه برسند که تعداد بسیار محدود بوده و آن افرادی که از سوالات لو رفته کمک گرفته اند را می توانند پیدا کنند؛ عملا امتحانات مشکلی ندارد.

واژه های کلیدی: آموزش | ایران | امتحان | امتحانات | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs